Vizija

Kokią ateitį numatome ‘‘Susitikimai.lt‘‘?

Mūsų puoselėjama Vizija: ‘‘Susitikimai“ tai saugi, asmeniškai, socialiai, dvasiškai ir intelektualiai auganti viengungių bendruomenė, kurianti tarpe savo narių gilius tarpusavio ryšius bei laimingas santuokas.

Bendrauti dalinantis pomėgiais ir talentais

Sieksime, kad “Susitikimai.lt“ būtų ne tik asmeninių pažinčių klubas, bet ir auganti bendruomenė, kurios nariai susirinktų kartu ne tik kas mėnesį vyksiančių vidinių renginių metu, bet ir imtųsi bendrų veiksmų realizuojant iškeltas idėjas, rastų bendras įdomias ir prasmingas veiklas skirtingoms klubo narių grupėms. Visada puiku išeiti uždaro bendravimo rato, sutikti naujų draugų, mokytis iš kitų patirties, labiau save realizuoti, panaudoti savo talentus. Sieksime bendradarbiavimo su kitomis organizacijomis kad paįvairinti veiklą, įtraukti ir sudominti daugiau žmonių, rasti naujų galimybių.


Mokytis ir džiaugtis gyvenimu

Klubo ‘‘Susitikimai.lt‘‘ nariams įvairių mokymų metu bus siekiama suteikti įgūdžių, kurie padės save realizuoti profesinėje veikloje, tapti laimingesniems asmeniniame gyvenime ir sugyventi bendruomenėje.
Prenumeruokite naujienlaiškį