Pagalba

Kaip naudotis svetaine Susitikimai.lt

Registracija. Pirmasis žingsnis svetainėje – susikurti paskyrą, t.y. užsiregistruoti.  Registruodamiesi patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su Taisyklėmis ir sąlygomis, Privatumo politika ir Slapukų politika.

Registracijos tvarka: pradžioje nepamirškite taškeliu pažymėti savo lyties. Po to - įveskite savo el. pašto adresą, vardą (tikrą ar tariamą) ir slapyvardį.  Sugalvokite slaptažodį ir įveskite bei pakartokite jį dar kartą. Kadangi ši pažinčių svetainė skirta tik neturintiems galiojančio Santuokos sakramento, būtina pažymėti varnele, jog  galite jį švęsti. 

Kai vieną kartą prisiregistravote, daugiau į tą didelį registracijos langą jau nebekreipkite dėmesio.

Kitas žingsnis–prisijungimas. Spauskite viršuje dešinėje esantį mėlyną mygtuką "Prisijungti". Tada paprašys įvesti el. pašto adresą ir slaptažodį.  

Paskyros pildymas. Kai jau esate prisijungę,  patariame nueiti į meniu punktą "Mano paskyra" ir užpildyti viską, ką rasite punktuose "Asmens duomenys" bei "Anketa".  O pasirinkus punktą "Mano nuotraukos" įkelkite bent vieną savo nuotrauką. Ją (jas) galės matyti tik klubo nariai, t.y. tik tie, kurie bus susimokėję už narystę. Visi kiti jas matys neryškiai. 

Narystė. Sutvarkius paskyrą kitas Jūsų žingsnis - nueiti į "Mano narystė", pasirinkti jos laikotarpį (3 mėnesiai – 6 mėnesiai – vieneri metai) ir tapti nariu. Tik tapus nariu bus galima naudotis visomis svetainės privilegijomis - matyti visų prisiregistravusių žmonių nuotraukas ir anketas, atlikti paiešką pagal aktualius bei dominančius  duomenis, naudotis suderinamumo anketa, tapti draugais su kitais nariais, susirašinėti su jais tiesioginėmis žinutėmis, dalyvauti forumo diskusijose  ir pn. 

Paieška. Jos rezultatas – tik priešingos lyties asmenys, kurie yra prisiregistravę. Jie gali būti ir ne nariai.
Jei ieškote konkretaus žmogaus, tiesiog įveskite jo vardą ir slapyvardį. Galima vesti tik vardą, tada matysite visus to vardu pasivadinusius vartotojus. 

Jei ieškote ne konkretaus žmogaus, tada reikia įvesti arba dominantį amžių (nuo-iki) arba pasirinkti jo gyvenamąją vietą. Galima ieškoti ir pagal abu kriterijus. 

Jei norite dar tikslesnės paieškos ar susiaurinti rezultatus – naudokitės išplėstine paieška. Tada galėsite dar pridėti tikrinimą pagal pageidaujamą partnerio ūgį (nuo-iki) ir pasirinkti norimą jo išsilavinimą.

Jei norite matyti tik tuos žmones, kurie yra įkėlę savo nuotraukas, pažymėkite tai varnele.

Paieškos rezultatus matysite surūšiuotus pagal paskutinio prisijungimo laiką. 


Atkreipkite dėmesį, jog nuotraukų apačioje  yra nedidelis taškas. Jei jis šviesiai žalios spalvos – reiškia tas žmogus šiuo metu yra prisijungęs.

Atsidarius kito žmogaus paskyrą yra rodomas suderinamumo procentas su šiuo asmeniu.


Draugai.  Tai tik Susitikimai.lt narių privilegija. Jei Jūs este narys ir jau išsirinkote su kuo norėtumėte susipažinti – atsidarę to žmogaus paskyrą spauskite „Pridėti prie draugų“. Tada jis, kai tik prisijungs, viršutiniame meniu prie punkto „Draugai“ matys raudoną šauktuką. Jį nuspaudęs ras sąrašą žmonių, norinčių su juo draugauti. Jei su kuriuo iš jų norės draugauti – tereiks tai patvirtinti  ir tie du žmonės taps draugais, jei nenorės – galės atmesti draugystės pasiūlymą.

Žinutės. Tai taip pat tik Susitikimai.lt narių privilegija. Susirašinėjimas tiesioginėmis žinutėmis galimas tik tarp draugų.  Todėl norint su kuo nors susirašinėti, pirmiausia reikia pakviesti jį į draugus ir laukti draugystės patvirtinimo. Po to pasirinkus meniu punktą „Žinutės“, matysite visus savo draugus ir galėsite pasirinkti, kuriam konkrečiai norite ką nors parašyti. Jūsų draugas, kuriam parašėte, kai prisijungs, prie žinučių punkto matys raudoną skaičių, rodantį, kiek yra naujų žinučių.

Forumas.  Jame dalyvauti gali tik turintieji Susitikimai.lt narystę. Forumo temos suskirstytos pagal kategorijas. Galite pradėti naują temą arba pasisakyti kurioje nors iš jau esančių.

Paskyros naikinimas. Paskyrą galima panaikinti prisijungus . Meniu punkte  "Mano paskyra" pasirinkus "Mano duomenys" -  lango apačioje yra raudonas mygtukas "Pašalinti paskyrą".

Jei kyla klausimų visada galite rašyti mums: susitikimai@susitikimai.ltPrenumeruokite naujienlaiškį