Apie mus

Vizija

Kokią ateitį numatome Susitikimai.lt ?

Mūsų puoselėjama Vizija: ‘‘Susitikimai“ tai saugi, asmeniškai, socialiai, dvasiškai ir intelektualiai auganti viengungių bendruomenė, kurianti tarpe savo narių gilius tarpusavio ryšius bei laimingas santuokas

Bendrauti dalinantis pomėgiais ir talentais

Sieksime, kad “Susitikimai.lt“ būtų ne tik asmeninių pažinčių klubas, bet ir auganti bendruomenė, kurios nariai susirinktų kartu ne tik vyksiančių  renginių metu, bet ir imtųsi bendrų veiksmų realizuojant iškeltas idėjas, rastų bendras įdomias ir prasmingas veiklas skirtingoms klubo narių grupėms. Visada puiku išeiti uždaro bendravimo rato, sutikti naujų draugų, mokytis iš kitų patirties, labiau save realizuoti, panaudoti savo talentus. Sieksime bendradarbiavimo su kitomis organizacijomis kad paįvairinti veiklą, įtraukti ir sudominti daugiau žmonių, rasti naujų galimybių.

Mokytis ir džiaugtis gyvenimu

Klubo ‘‘Susitikimai.lt‘‘ nariams įvairių mokymų metu bus siekiama suteikti įgūdžių, kurie padės save realizuoti profesinėje veikloje, tapti laimingesniems asmeniniame gyvenime ir sugyventi bendruomenėje.

Misija

Mūsų siekiama Misija - sukurti susitikimų erdvę, kurioje viengungiai žmonės prasmingai bei įdomiai leisdami laiką galės surasti ir geriau pažinti vienas kitą.

 ,,Susitikimai.lt“– respektabili, saugi, patogi ir patikima pažinčių vieta.

Pasaulyje tokie pažinčių klubai, kaip „Susitikimai.lt“, vienijantys panašias vertybes puoselėjančius žmones, yra labai populiarūs. Jie skirti ne tik trokštant įdomiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį klubo narių renginiuose bei internetinėje klubo erdvėje – tinklapyje, bet ir siekiant rasti gyvenimo draugą. Ir tai pavyksta daugeliui dalyvaujančių tokių klubų veikloje, nes žmonės čia ieško ne vienos nakties nuotykio ar neatsakingų santykių, o yra apsisprendę kurti santuoką su panašių nuostatų žmogumi.

Prisiregistravę klubo svetainėje www.susitikimai.lt Jūs patenkate į saugią, panašiai mąstančių žmonių aplinką ir turite galimybę:

  • dalyvauti  renginiuose 
  • dalyvauti mokymuose, kurie padės įgyti gebėjimus, reikalingus profesinėje veikloje ir gyvenime
  • patys paskelbti renginius ir pakviesti į juos klubo narius
  • rasti tinkamiausią Jums partnerį, naudojantis suderinamumo anketa
  • prisijungti prie diskusijų forumo, keistis mintimis ir patirtimi su klubo nariais
  • privačiais asmeniniais pokalbiais bendrauti vieni su kitaisPrenumeruokite naujienlaiškį