Vasario 20 d seminaras-susitikimas: Koks mūsų ,,elgesio pėdsakas'' ir kaip jis veikia mus bei mūsų aplinką


Kiekvienas iš mūsų turi tai, ką mes vadiname ,,elgesio pėdsaku‘‘ – būdingas, pasikartojantis elgesio būdas, kuris gali apriboti mūsų veiksmingumą santykiuose su kitais. Tai gali būti ir asmeniniai ir darbiniai santykiai. 
Seminaro metu kalbėsime apie mūsų  ,,elgesio pėdsakus‘‘ ir aptarsime bei sumodeliuosime naują galimą, veiksmingesnę elgseną. Tam  turite tiksliai suprasti savo dabartinį elgesį. Žmonėms labai sudėtinga susidaryti tikslų vaizdą apie save ir savo elgesio poveikį aplinkiniams. Seminaro metu bus pasiūlyta keletą variantų, kaip gauti patikimų duomenų apie savo elgesį ir kaip jais pasinaudojus judėti į priekį.
Seminare apsvarstysime, kas verčia jus elgtis taip, kaip elgiatės. Tai gali būti jūsų įsitikinimai apie konkretų žmogų ar žmones arba kaip apibrėžiate savo tikslą ir ką, jūsų manymu, galima pasakyti ar negalima pasakyti kalbantis su žmonėmis. 
Sąmoningas dėmesys savo mąstysenai, sukuria galimybes pakeisti situaciją, susiklosčiusius netinkamus santykius ir pamatyti naujas galimybes.

 Renginio data ir laikas: vasario 20 d. 12:00 val. Trukmė – 2 val.

Seminaras vyks ZOOM platformoje. 
Seminaro kaina:
•           15 Eur   Susitikimai.lt nariams  
•           20 Eur  visiems kitiems
 Susimokėti už seminarą reikia iki vasario 19 d. Kai susimokėsite už seminarą nepamirškite parašyti susitikimai@susitikimai.lt  ir Jums bus nusiųsta ZOOM nuoroda
Mokėti:   VšĮ ‘‘Susitikimai.lt‘‘
Įm. kodas 303624851
Bankas: AB DNB 112029270
Atsiskaitomoji sąskaita: LT384010051003375021
Mokėjimo paskirtis: ,,Už seminarą"

Seminarą – susitikimą ves nacionalinio verslo konsultantų tinklo akredituota konsultantė, komunikacijos ekspertė ir  koučerė Gražina Mongirdienė. 

Garantuotas naudingai,  prasmingai ir maloniai praleistas laikas.
Prenumeruokite naujienlaiškį