Pagalba

Tam tikru momentu mes visi suprantame, kad ilgą laiką bandėme kažką pakeisti savo įpročiuose ar elgesyje, bet to nepadarėme. Tai gali būti susiję su mankšta, santykiais, mokymusi, baimėmis, kaltės jausmu, mityba ar daugybe kitų problemų. Mes tai žinome, žinome, kad tai svarbu, ir turime nuolat sau priminti, kad reikia su tuo susitvarkyti.
Deja, didelė tikimybė, kad jūs patys vieni nepadarysite norimų pokyčių.
Jei to nepadarėte iki šiol ir manote, kad tai svarbu, kodėl galvojate, kad tai padarysite dabar arba rytoj? Nepadarysite. Jums reikia pagalbos. Tai pirmas žingsnis – pripažinimas, kad negalite to padaryti vienas.
Ir tikrai  nėra ko gėdytis. Mums visiems vienu ar kitu metu reikia pagalbos. Nesvarbu, kiek mes pasiekėme ar ko nepasiekėme gyvenime, mes visi laikas nuo laiko patenkame į tokias situacijas, kai mums reikia kitų pagalbos, kad galėtume sėkmingai tęsti kelionę.
Bėda ta, kad yra tokių, kurie to niekada nesuvokia; yra tokių, kurie tai supranta, bet jų ego neleidžia klausti; ir yra tokių, kurie nuoširdžiai domisi kaip rasti išeitį. Įdomu tai, kad sugebėjimas prašyti pagalbos – brandos ženklas. Ir dar: jei Jūs niekada neprašote pagalbos, tai žmonės niekada neprašys Jūsų pagalbos.
Kas esate Jūs? Prenumeruokite naujienlaiškį