Linksmų Šv. Kalėdų!

Linksmų Šv. Kalėdų! Šioje gražioje šventėje mes švenčiame Dievo dovaną  mums. Jis padovanojo savo sūnų Jėzų. Tai meilės dovana, kurią esame kviečiami atnešti į pasaulį. Jėzus atėjo tarp mūsų, kad mus išgelbėtų. Jis mums parodo gyvenimo būdą. Net perimdamas žmogišką prigimtį, jis parodo mums savo vertę. Jis mums primena, kad turėtume žiūrėti vienas į kitą su ta pačia meile, kurią jis mums rodo. Mes dažnai galvojame, kad Šv. Kalėdos yra vaikų šventė. Taip ir yra. Jos skirtos kiekviename iš mūmyse esančiam vaikui, kuris džiaugiasi gyvenimo stebuklu. Mūsų pasauliui reikia Jėzaus žinios, jo nuostabos, džiaugsmo ir vilties. Mums to reikia per Šv. Kalėdas, bet tai neskirta tik vienai dienai. Šv. Kalėdos ragina mus gyventi  dovanos žinia.

Per visus metus gyvenkite tikrąja Šv. Kalėdų prasme, nešdami Jo meilę į pasaulį. Pažvelkite į sutiktus žmones. Pažiūrėkite, ar Jėzus yra su jais. Padėkokite už dovaną, kuria esame vieni kitiems. Mūsų pasauliui reikalinga Jėzaus žinia, jo meilė, atleidimas, gailestingumas, rūpestis. Gyvenkite Kalėdų dovanos stebuklu: kiekvienas iš mūsų yra Dievo mylimas. Mūsų viltis - šios dovanos galia pakeisti mūsų pasaulį, padaryti ji geresniu.
Tegul Šv. Kalėdos kiekvienam iš mūsų būtų džiugi akimirka dar kartą išgirstant Gerąją Naujieną - Dievas yra su mumis. Pasitikime jį su viltimi. Ir tegul Jums visiems- jūsų artimiesiems ir draugams Šventos Kalėdos būna nuostabios ir palaimintos!Prenumeruokite naujienlaiškį