"Ačiū organizatoriams už patarimus ir gerai praleistą laiką"

Lapkričio 14. vyko Susitikimai.lt organizuotas seminaras-praktinė sesija "Apie santykius ir jų pradžią - smagiai ir išmintingai". Štai keli dalyvių atsiliepimai:


"Praktinė sesija labai patiko, buvo smagu susipažinti su naujais žmonėmis, suprasti, kad tokių kaip tu yra daugiau. Pati sesija padėjo ramiai pamąstyti, užduoti sau klausimus, ir garsiai atsakyti tiek pačiam sau, tiek aplinkiniams. Įdomu buvo išgirsti skirtingas nuomones, pojūčius, problemas.  Ačiū organizatoriams už patarimus ir gerai praleistą laiką. Beliko visą tai pritaikyti praktikoje :)"


"Seminaras labai patiko, buvo smagus. Man buvo svarbu gyvai susipažinti su kitais žmonėmis, kurie ieško antrosios pusės. Būtinai eičiau dar kartą ir rekomenduoju kitiems. Lektoriai Šarūnas ir Gražina davė puikių patarimų."


"Sužinojau labai daug gerų dalykų. Labai geri lektoriai. Gavau daug gyvenimiškų žinių, pritaikomų praktikoje. Patiko praktiniai patarimai, situacijos. Rekomenduočiau kitiems žmonėms, nes gautos žinios yra naudingos."


"Labiausiai patiko tai, kad buvo realus susitikimas, o ne tik bendravimas internetu. Nes kartais atrodo, kad tokios sistemos yra tik kompiuterio programos. Buvo pateikta daug pavyzdžių, praktinių užduočių, o ne vien sausa teorija."


"Vyko šiltas ir laisvas bendravimas. Savęs atradimas, klausimų ir atsakymų generavimas, informatyvumo lygis profesionalus, informatyvus. Išlaisvina žmogaus susikaupusius blokus. Rekomenduočiau visiems, turintiems bendravimo problemų, blokų."


"Susitikimas-seminaras patiko. Buvo aptarta daug aktualių klausimų, pateikta pasiūlymų kaip efektyviai spręsti susipažįstant ir bendraujant kylančias problemas. Seminarą rekomenduočiau savo pažįstamiems."


Prenumeruokite naujienlaiškį