Kaip sėkmingai naudotis Susitikimai.lt pažinčių svetaine?

Mes naudojamės internetu priimdami vos ne kiekvieną sprendimą: kur valgyti, kur atostogauti, kaip gydytis, pas ką gydytis ir pan. Tai nenuostabu, kad kompiuteris vis dažniau tampa pirmąja vieta ir ieškant antrosios pusės.


1.Raskite laiko atsakyti žmonėms, kurie susisiekė su Jumis, inicijavo kontaktą. Būkite dėkingi už laiką, kurį jie praleido bandydami daugiau sužinoti apie jus . Jei manote, kad esate nesuderinami pasakykite tai:  aiškiai, mandagiai, paprastai, kad nesužadintumėte tuščių vilčių.

2. Būkite dėmesingi tiems, kurie jumis domisi. Žmonės skaito vienas kito asmenines paskyras, siunčia šypsenėles, komentuoja nuotraukas.  Tik daug kam kyla klausimas,  ar būtina atsakyti į kiekvieną komentarą ar  šypsenėlę? Atsakymas trumpas –  nebūtina.

3. Nežaiskite žaidimų! Venkite laimėjimo ar pralaimėjimo  nuostatų santykiuose su kitu žmogumi. Tai veda prie noro pasinaudoti vienas kitu ir sukelia nesaugumo jausmą. Neklaidinkite kitų sakydami, kad puikiai praleidote laiką, jei taip nebuvo. Nesakykite žmogui, kad paskambinsite, jei nesiruošiate skambinti. Tai manipuliacijos. Jei jums kas nors patinka - taip ir pasakykite. Atsipalaiduokite ir plėtokite draugystę bei artimesnius santykius. 

4. Turėkite kantrybės. Supraskite, kad  kai kurie žmonės yra iš prigimties drovūs, o gal būt jie dar gydosi senas žaizdas. Pasitikėjimui įgyti reikia nemažai laiko. Jei nesiryžtate, o gal būt abejojate, ar reiktų tęsti santykius, taip ir pasakykite. Išsakykite tai, dėl ko kilo abejonės ir tai, kas tikrai patinka kitame žmoguje. Suteikite pakankamai laiko apsvarstyti jūsų nuomonę ir  atsakyti.  Santuoka - labiausiai asmeniški santykiai. Tai reiškia, kad dar iki jos du asmenys turi skirti laiko geriau pažinti vienas kitą, kad kuo geriau patenkintų savo lūkesčius vienas kito atžvilgiu. 

5. Nesiteisinkite dėl savo poreikių . Daugelis žmonių mėgsta kitiems klijuoti  tam tikras etiketes. Žmogiškosios būtybės – vyrai ir moterys – yra gerokai labiau panašūs, nei mes dažnai manome. Bandydami taikyti tam tikrus vyriško ar moteriško elgesio stereotipus apribojame savo asmeninį tobulėjimą. Vyrams reikia emocinio intymumo nemažiau nei moterims. Labai dažnai moterys susiformuoja klaidingas prielaidas, kad vyrams ,,reikia tik vieno".

6. Išmokite bendrauti – subalansuokite santykių dinamiką. Jūs nežinote,  kas bus ateityje,  kokią įtaką jūsų būsimasis sutuoktinis ir jūs darysite vienas kitam. Vien todėl, kad moteris aktyviai siekė vyro ar inicijavo kontaktą internete nereiškia, kad ji ir ateityje rodys didesnę iniciatyvą nei vyras, labiau stengsis puoselėti santykius. Kalbėkite apie tai kas Jums priimtina ir kas ne esamoje santykių dinamikoje.

 7. Atsisakykite "idealios antrosios pusės" reikalavimų sąrašo.  Suprantama,  reikia turėti ,, būtinų reikalavimų" sąrašą.  Nesutarimas svarbiais moraliniais klausimais yra raudonos vėliavėlės, nurodančios, kad toliau kartu eiti negalima. Tačiau ne moraliniais klausimais visada  įmanoma rasti kompromisą. Ypač kai jūs manote, kad jūsų laimė taip arti.

8. Atsisakykite praeities santykių šešėlių. Pagalvokite apie savo ex. Kas ateina į galvą? Jei  niekas kitas, išskyrus meilę,  padirbėkite su iškilusiais vaizdais jei jau tikrai nusprendėte, kad viskas baigta. Išmokite  paleisti ir atleisti. Tai daro įtaką dabartiniams santykiams. . Nesvarbu,  kokie buvo jūsų santykiai praeityje: pasimokėte iš jų to, ko  reikėjo pasimokyti. 

9. Klauskite apie vienas kito ketinimus. Neleiskite naujajam pažįstamui išsisukinėti nuo santykių apibrėžimo. Į klausimą: "Ar nori ką nors nuveikti kartu?" jau trečiojo susitikimo metu galite drąsiai atsakyti taip: ,,Tai priklauso nuo to, ar nori susitikinėti kaip pora ar tiesiog būti draugais?”. Jei jis turi rimtų ketinimų - pasakys, kad nori susitikinėti.  Tada galite tikėtis, kad po metų ar dvejų jam užteks drąsos ir pasipiršti. Jei jis mikčios ir išsisukinės, tai  pasiūlykite, kad paskambintų  kai apsispręs, ko tikisi iš jūsų santykių.

10. Derinkite savo vizijas. Dvasinė partnerystė - tai vienas kito slapčiausių troškimų rėmimas. Norint išlikti kartu reikia derinti abiejų gyvenimo vizijas. Klauskite vienas kito, ko jūs labiausiai norėtumėte. Užduokite šiuos klausimus drąsiai ir sąžiningai.


Prenumeruokite naujienlaiškį