Įsipareigojimai

Jei mes kažką rezervuojame – mes gauname garantiją  jog tai gausime, nes rezervavimas yra garantija. Mūsų įsipareigojimai taip pat turėtų būti garantijos. Vis dėlto manau jog visi esame sutikę žmonių  kurie rimtai nežiūri į įsipareigojimus. Jie  atšaukia susitarimus paskutinę minutę, jie nesilaiko sutartų terminų..... jie tiesiog mus nuolat nuvilia. Turime būti atsargūs, kad nepriimtume to kaip normos ir  netaptume jų aukomis. Santuokos įžadai taip pat yra įsipareigojimai.
 Prisiimkime   įsipareigojimus win/win – laimėti/laimėti. Jei jaučiate, kad kažkas laimi, o Jūs, tuo tarpu, prarandate pinigus, laiką, reputaciją ir t.t. tai ir Jūsų paties „garantijos“ laikymasis pradeda buksuoti. 
Kai kas nors sulaužo įsipareigojimą  galima nuo to atsigauti (žinoma priklausomai kas tai buvo), bet asmeniui tai padariusiam tikrai sumažinsime ar visai  atimsime  pasitikėjimo limitą. Priklausomai nuo pasekmių, galbūt atsiribosime visam laikui ir patarsime tai padaryti kitiems, kad juos apsaugotume. Nesilaikydami įsipareigojimų sumenkiname save, o ne kitus.
Galbūt  galime laikyti  pamoka: ISIPAREIGOJIMAS SAVO GARBEI.Prenumeruokite naujienlaiškį