Kviečiame į praktinį seminarą: ,,Harvardo universiteto teorija ir praktika. Paspartintas lyderystės ugdymas, atpažįstant mąstymą ir elgesį.''Seminaro metu sužinosite, kaip naudojant Harvardo universitete sukurtą metodiką:

????Pamatyti save iš šono, ką galvojate ir kaip elgiatės sudėtingų, stresinių, grėsmę keliančių situacijų metu ir suprasti kaip savo emocijas panaudoti efektyviam problemų sprendimui.
????Užtikrintai atpažinti ir išvengti manipuliacijų savo atžvilgiu bei suprasti kada Jūs manipuliuojate kitais. Įvertintini kokią tai daro įtaką asmeniniam ir organizacijos efektyvumui.

Kiekvienas iš mūsų demonstruojame būdingą, pasikartojantį elgesį, kuris mūsų supratimu, yra geriausias. Tačiau, nors ir gerus ketinimus turinti elgsena, dažnai sukuria netinkamas pasekmes bendraujant ir bendradarbiaujant su kitais. Tai susiję su asmeniniais ir darbiniais santykiais.
Seminaro metu kalbėsimės apie tai, kaip įveiklinti paspartintą lyderystę, kokie yra mūsų „elgesio pėdsakai“. Modeliuosime naują, veiksmingesnę elgseną.
Norint išsiugdyti lyderio elgesį, turime tiksliai suprasti savo dabartinę elgseną. Paprastai yra gana sudėtinga susidaryti tikslų vaizdą apie save patį ir savo elgesio poveikį aplinkiniams. Gera žinia yra ta, kad šio seminaro metu Jūs sužinosite, kaip gauti patikimų duomenų apie savo elgesį ir jais naudojantis padidinti asmeninį ir aplinkos veiksmingumą.Renginio pradžia: gruodžio 07 d. 13:00 val.
Prenumeruokite naujienlaiškį